2018/01/12

Narozeninový speciál aneb nové vydání Harryho Pottra

Asi nikdo není tak aktivní a tak sledující fanoušek, aby znal můj datum narození. Ale abych vám to připomenula, mám je 20.11. tím pádem včera. A určitě jsem nezapomněla jsem se s vámi podělit o moje dárky s kterých mám velkou radost.

1. Abych řekla pravdu moji rodiče nikdy nedokázali dárky nějak perfektně schovat. Povětšinou jsem je našla lehce a někdy jsem se o to ani nepokoušela a přesto že ví že jsem ty dárky milionkrát našla se z toho neponaučili a mají pořád stejnou skrýš. A proto když jsem zahlédla rodiče přicházet z nákupu den před mými narozkami tak jsem nějak tušila, že přivezou můj dárek. I když jsem o tom mockrát pochybovala jelikož jsme se na jedné věci docela dost nepohodli. Sice moje mamka by zvládla možná schovat dárek líp než taťka, protože když jsem byla malá schovala jednou čip od myše a klávesnice tak dokonale, že ani ona ho najít nemohla. Nakonec našla jsem ho po dvou rokách za gaučem... Jak jí tohle mohlo napadnout?!?! Můj taťka oproti ní ale tohle všechno nezvládá a tak když vycházel z auta v pohodě si měl pytlíček s knihami vedle sebe a nijak se neobtěžoval. A když zalezl ihned do sklepa kde má svůj tajný úkryt na dárky nepochybovala jsem o tom co tento tajuplný pytlík ukrývá. Po půl dne co jsem se snažila se nějak vytratit z bytu a jít se podívat se mi to povedlo s vymíněnou záminkou vyníst koš. Zašla jsem tedy dolů a ihned našla balík (nevěřila jsem svým očím) jako první jsem zjistila že pytlík obsahuje tři knížky a pak jsem taky zjistila, že Harry Pottra a ještě k tomu to nový vydání z čehož jsem byla úplně mimo. Ale dřív než jsem si knížky celkově prohlídla jsem radši uháněla dovnitř nahoru, abych nebyla tak nápadná. Jenže jak se zdá moji rodiče nejsou tak blbí a ještě téhož večera to odhalili předpokládám, že to slyšeli jak vykládám jedné mí kámošce. Ale i přesto jsem se nemohla dočkat dárku a tak jsem mamku přemluvila ať mi alespoň dárek dá další den ráno a ne večer jak to měli v plánu. Sice jsem dlouho nemohla spát. Ale potom když jsem konečně se probudila dostala jsem vše co jsem chtěla.2. Druhý dárek jsem dostala od své kamarádky (a tady to bych asi měla zkrátit) taky jsem nevydržela a potřebovala jsem zjistit co mi koupila nakonec mi to ukazovala na chatu. Doma sice mi dárek ani nechtěla dát a říkala si že si ho asi vezme zpátky domů, ale nic jí nezbylo než mi ho dát, protože pak bych jí zavřela ve sklepě mezi vánočními dárky. A tak jsem měla společně s Harrym i Divergenci.

Určitě jsem si narozky užila i když jsem zezačátku myslela že je vlastně ani neoslavím!! Doufám že se vám článek líbila a HOJ!!
Žádné komentáře:

Okomentovat