2018/02/10

Book haul - box Stmívání

Ciao moji milí čtenáři,
možná, že jste četli můj Wrap up za lepen, kde jsem zmiňovala to že jsem přečetla stmívání. Dlouho jsem přemýšlela a nakonec jsem si koupila celý box twilight ságy. A dneska vám tedy ukážu jak mi to přišlo.


Z prve jsem měla menší potíže s objednávkou a pak i s vyzvednutím, ale nakonec se to všechno zvládlo. Měla jsem šílenou radost z knížek i když mám knížek hromadu všechny v mé knihovničce a všechny nové, které dostávám mám strašně ráda.

Knížky byli hezky zabalené bez žádných odřenin ani nebyli nijak poničené.

A teď bych vám mohla dát srovnání Paperbacku a Hardbacku neboli také starší verze vydání a mladší také novější. Knížky jsou vlastně úplně stejné až nato že jedna je poničená, protože jsem jí kupovala také v antikvariátu v Hradci a druhá nová a krásná. Přemýšlím jestli i paperback nechat nebo ho někam dám uvidím, když tak se ozvu.

Jinak tohle byl takový kratší článek a otázka na konci máte radši hardback nebo paperback?12 komentářů:

 1. Už před dávnou dobou jsem přečetla první díl a poslední dobou (co Stmívání objevila moje mladší sestra) přemýšlím o dočtení... :)) Na tvou otázku, samozřejmě hardbacky jsou odolnější, ale paperbacky se snadněji přenáší... každé má svoje. Kapitola sama pro sebe je paperback s tvrdší přední stranou. :))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já mám tedy radši hardbacky když je knížky silnější a chci aby vydržela víc, ale nějaká YA mi stačí obyčejný paperback.

   Smazat
 2. Pěkný přírůstek :) Přesně tenhle box mám taky :) Moc s mi líbí ty obálky a že vydrží více než paperbacky :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to musím souhlasit ty obálky jsou božský!!

   Smazat
 3. Máš nádherný dizajn blogu! :) A som rada, že ťa chytila séria aj po toľkých rokoch. Vidno, že to má skalných a stálych fanúšikov... :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji nechávala jsem si ho dělat od Mončy z (Fantazika, tam kde sny ožívají). No já čtu ne nějak dlouho jen přec není mi víc jak dvacet a proto je asi v pořádku, že se ke mě knížky dostali až teď.

   Smazat
 4. Tyhle originální obálky jsou krásné, ale já miluji svoje salátkové vydání, to brožované, snad milionkrát čtené. :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty originální jsou úžasný to musím přitvrdit, ale přestk chápu, že každý má rád své...

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 6. Osobně se mi víc líbí ty hadrbackové obálky...ale... doma mám paperbacky a je to srdcovka. Navíc jsou paperbacky lehčí a líp se přenášení, ale zase mnohem víc tím taháním v kabelce trpí... Takže je to 50 na 50.. člověk si prostě musí říct, o co mu jde víc...:) Upřímně je pro mě Stmívání srdcovka, protože je to jedna z prvních upířin co jsem četla.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 8. Box mám taky. A jsem ráda, že to je v tvrdé vazbě, Víc to vydrží. :)

  OdpovědětSmazat