2018/02/28

WRAP UP - Únor 2018

Ciao,
Únor nebyl zrovna měsícem, který by mě zahrnul přečtenými knihami i když se musím pyšnit obdivem, že jsem zvládla dočíst a začít číst docela žádané knihy.

1.Harry Potter a ohnivý pohár
- Jak jsem řekla každý měsíc bych chtěla začít Harrym Pottrem a to už 4 měsícem se mi tohle to podařilo. Harry Potter jako vždy úžasný možná i trošičku víc si autorka oslovila zápletu, kterou jak jsem někde slyšela musela ucelit Bertou Jorkinsovou.

2. Všem klukům, které jsem milovala
- Byla knížka, kterou jsem přečetla na jeden nádech a do které jsem se zamilovala stejně jako do Petra. Určitě se musím podívat na další díl jinak by to byla krutost pro ti autorce, která strávila u nás v česku pár dní na což se ukázala také na humbooku jednou z několika knižních akcí prosperující s literaturou pro mládež. 

3. Stébla trávy
- Dlouho čtenou knížku jsem konečně dočetla a to s velkým nadšením. Nejen, že toto je a stále zůstává mou nejoblíbenější poezií, ale přesvědčila jsem se, že tohle mohu číst vždy.


Bohužel více jsem toho nestihla sice mám ještě rozečtené pár knížek u kterých se blížím ke konci a dalo by se říct, že větší část jsem přečetla tenhle ten měsíc tak jsem je akorát nedočetla.

3 komentáře:

 1. Náhodou tři knihy nejsou špatné. A navíc byl krátký měsíc. :)) Já jsem na tom hodně podobně... Ale narozdíl od tebe, nemám rozečteno víc knih, vždycky jen jedna. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Hm.. já jsem přečetla jen jednu knihu�� hupssss��

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vůbec nevadí ne každý máme spoustu času...

   Smazat