2018/06/05

Moji nejoblíbenější bookyoutubeři !!!

Ciao mí milí knihomolové,
každí, co zkoumá svět knih musí vždy narazit na lidi, co všechno tohle probírají na internetu, třeba klidně bych mohla taky se do této skupiny řadit, ale dneska se bavíme o lidech (mých nejoblíbenějších) , co natáčí videa o knížkách a publikují je na youtube.

1.Markéta ze světa podle Marilleee
 - Markét je jedna z bookyoutuberek, které jsem začala sledovat mezi prvními povětšinou se její recenze spíše zaměřují na fantasy, ale určitě je obeznámeno, že sem tam je tam nějaká ta YA knížka.

2.Míša z Radši knihu
- Míša je snad jednou z lidí kteří se snad by mohli účastnit rekordů za přečtených knížek za měsíc, takových cca měsíčně má 18. Míša je asi otevřena všem žánrů a nejvíce asi YA. Ale určitě se ještě běžte mrknout na její instagram, který nemá chybičky.

3.Zuzka z kanálu Molly v knize
- Zuzka je taky jednou z mích začátečních  příkladů určitě jsem od ní pochytila spoustu knížek, které jsem si hned musela přečíst. Ze všech asi bookyoutuberek právě ona je nejvíce otevřena YA.

4.Klára z kanálu Klářini knihy
- Jedna ze zvlášnosti na Klárce a jejímu kamálu je, že čte převážně knížky v originálech. Hodně cestuje a sbírá nejvíce funk popy. Klárku jsem začala sledovat zejména díky zajímavým knížkám na které jsem třeba nikde ještě nenarazila.


5.Dorota Noon
- Na Dorotku v poslední době moc nekoukam, ale byla taky jednu dobu moje nejoblíbenější bookyoutuberka, takže jsem jí sem musela zařadit. Všechny tyhle bookyoutuberka jste mohli potkat minulí rok na humbook, já jsem třeba všechny potkala a Dorotka byla jedna z prvních, které jsem uviděla a byla celá vyvalená, že jsem jí potkala na živo.

Napište mi kdo je vaše nejoblíbenější bookyoutuberka a jestli se na bookyoutubery vůbec koukáte.


3 komentáře:

 1. Z těch které zmiňuješ asi nejvíc sleduju Molly v knize, ale i na ostatní se ráda podívám. Booktuber, kterého nejvíc sleduji a mám asi nejradši je Irča z Knihánkova. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Irču taky sleduju, ale bohužel ne tak často jako tuto pětici.

   Pac a pusu Tánička

   Vymazat
 2. Molly v knize mám taky ráda, její videa jsou dobré, dívám se na ní občas a svět podle marillee ona je prostě potrhlá ��♥️��

  OdpovědětVymazat