2018/01/29

Wrap up - leden 2018

Měsíc uběhl jako voda a já za ten měsíc zjistila, že můj běžný počet knih je čtyři což si myslím není vůbec zlé. V tomhle měsíci jsem potřebovala dočíst především knížky z domova, protože se mi tu nashromáždilo tolik dobrých kousků, že další dva měsíce budu ještě ty knížky číst.

1. Malý princ a větrná planeta
- Komiks Malého prince pro mne byl velkým zklamáním i když jsem mu dala 3 hvězdy, vzpomínám si, že jsem od něj očekávala mnohem a tím myslím mnohem víc. Vůbec se nepodobal originální knize od Exupéryho, ale přesto to nebylo zas tak špatné, ale moje očekávání byly vskutku jiné.

2. Harry Potter a vězeň z Azkabanu
- Co jiného bych mohla říct než to, že knížka byla úžasná, jako všechny předešlé které jsem z této série zatím četla.

3. Stmívání
- Musím, že nějak jsem od toho nic nečekala. Ani to, že by to mělo být nějak úžasné i když se to o této sérii říká. Knížka se mi, ale také líbila a dala jsem jí plný počet bodů.


4.Rande na slepo
- Asi můj první životopis, který jsem kdy četla. Když jsem knížku vyhrála tak jsem ani nevěděla, že se jedná o životopis. Viděla jsem plakáty na film, který byl podle této knihy natočený a ani mě nenapadlo, že se jedná o životopis. Přesto to byla velice zajímavá kniha, která v zkratce pojednávala o člověku, který svoji zrakovou vadu 15 let skrýval před světem. Nakonec jen pro zajímavost jsem dala knížce 3 hvězdičky.

5. Země příběhů a kouzelné přání
- Knížku jsem darovala mé mladší sestře k narozeninám, také z důvodu, že se mi v celku líbila a chtěla jsem si jí poté půjčit a přečíst. Nakonec jsem si ani nemyslela, že knížku dočtu, jenže jsem to krásně stihla. I přesto, že to byla v celku dětská kniha se mi dost líbila a nádherně mě unesla do světa knih.

6. Hluboký hrob - dítě útesů (přídavek 31.1.)
- Nakonec poslední den v měsíci jsem dočetla i můj první recenzní výtisk od Omegy, což považuji za úžasné. Nechci momentálně k tomu nic říkat protože, vše jsem vyjádřila před pár minutami v recenzi.

4 komentáře:

 1. Anonymní1/30/2018

  Krásný článek! Vzhledem k tomu, že Harryho Pottera a Maléhu prince už jsem četla, (mimochodem úžasné knihy :) tak bych asi nejspíš sáhla po knížce Rande naslepo, jelikož to zní dost zajímavě :D
  Nekonečná knihovna

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Btw na knížku rande naslepo teď provádím soutěž tak by ses mohla přihlásit.

   Smazat
 2. 4 jo? Ehm�� já jsem neměla čas a nepřečetl a jsem žádnou až dneska jsem jí dočetla a to jsem tu knihu začala číst po Vánocích.Se sama divím většinou čtu rychle a to bylo mé nejpomalejší čtení asi��

  OdpovědětSmazat